Biuro

ul. Jana Kuglina 8, 51-003 Wrocław

O firmie

AP Automatic

Zajmujemy się
automatyzacją procesu

Utrzymanie ruchu jest złożonym procesem, w którym podstawową rolę odgrywa dostępność sprawnych urządzeń oraz instalacji, które biorą ciągły udział w procesie produkcyjnym. Wychodząc naprzeciw, nasza firma dostarcza komponenty automatyki do przemysłu, spełniając wszelkie oczekiwania klientów w wielu przedsiębiorstwach przemysłowych.
Drugą częścią działalności firmy AP Automatic jest projektowanie, produkcja oraz pełny montaż instalacji technologicznych. Nasze rozwiązania od wielu lat funkcjonują w:
  • przemyśle chemicznym i kosmetycznym
  • przemyśle spożywczym
  • przetwórstwie
  • browarnictwie
Doświadczenie / elastyczność / otwarte podejście do klienta

Stabilny partner w przemyśle

Posiadamy kwalifikacje

Współpracujemy z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi. To doświadczenie przekłada się na jakość usług, czyniąc nas zaufanym partnerem. Wszystkie szczegóły zlecenia omawiamy na bieżąco w celu pełnej optymalizacji pracy i szybkiej finalizacji.

Terminowość i zaufanie

W naszym magazynie na stałe znajduje się asortyment najczęściej eksploatowany w procesie produkcyjnym. Dzięki temu kontrahenci mogą liczyć na błyskawiczną rekację i natychmiastową dostawę części. To wpływa na zachowanie ciągłości pracy.

Szeroki zakres

Obsługujemy firmy poprzez dostarczanie części niezbędnych w procesie produkcji w możliwie najszybszym czasie. Na indywidualne zlecenie wykonujemy dedykowane instalacje technologiczne według projektu klienta lub sporządzonego przez naszych specjalistów.

Najlepsi producenci

Nasza oferta składa się z części najlepszych producentów. To znacząco wpływa na żywotność oraz optymalną pracę maszyn w różnych gałęziach przemysłu. Wśród naszych artykułów znajdują się zawory, przetworniki, odwadniacze, filtry, pneumatyka i armatura przemysłowa.